Ważne!!!

Funkcjonowanie kas Apollo Electronics

Każdy z naszych serwisantów posiadający aktualne uprawnienia na kasy Apollo Electronics otrzymuje na bieżąco informację dotyczącą sposobu postępowania w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości w funkcjonowaniu kas Apollo Electronics.

 
 

Nowe zasady

Nowe zasady wymiany pamięci fiskalnej

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów Serwis Centralny wprowadza dwie formy wymiany pamięci fiskalnej.

  1. Na dotychczasowych zasadach, czyli kasa zostaje dostarczona do Serwisu Centralnego i po wymianie pamięci fiskalnej odesłana w ciągu 24h roboczych.
  2. Wymiana ekspresowa -pamięć fiskalna zostaje wymieniona bez konieczności odsyłania do serwisu centralnego, na warunkach opisanych w części dla serwisów. Ta forma przeznaczona jest dla klientów którzy nie mogą sobie pozwolić na zamknięcie sklepu i nie posiadają kasy rezerwowej. W tej sprawie właściciel kas powinien skontaktować się ze swoim serwisem i uzgodnić warunki wymiany. W razie wątpliwości można także skontaktować się z naszym serwisem.

 
 

Ceny

Sugerowane ceny wymiany

Ceny sugerowane za wymianę pamięci fiskalnej dla użytkowników kas kształtują się w zakresie od 350 - 520 zł netto w zależności od typu kasy. W sprawach dotyczących szczegółów prosimy o kontak telefoniczny lub mailowy.

Przy większych ilościach możliwe dodatkowe rabaty. Usługa może być wykonana maksymalnie w ciągu 24 godzin od daty dostawy lub w ciągu dnia, po wcześniejszym uzgodnieniu

Przesyłka dostarczona na koszt Apollo KF to tylko 20 zł (poznaj szczegóły)

 
 

Cel wymiany

Cel wymiany pamięci fiskalnej

Jeżeli użytkownik chce kontynuować pracę na dotychczas używanej kasie, w której pamięć fiskalna uległa zapełnieniu lub uszkodzeniu nie musi z niej rezygnować ponosząc koszty zakupu nowej. Pamięć fiskalna może być wymieniona i kasa może być dalej użytkowana.

 
 

Możliwości

Możliwości wymiany

Jeżeli kasa posiada starą homologację Ministerstwa Finansów, czyli np. wprowadzone przez Apollo Electronics  wszystkie typy CASIO czy SAMSUNG, HIDA, MIKUKI, KISO, ) można ją dalej użytkować po wymianie pamięci fiskalnej lecz bez możliwości dalszej sprzedaży. Kasy z nową homologacją takie jak KISOII, ECO, COM, COM PLUS, RES, MILANO, MILANO PLUS, MIKRA mogą być po wymianie pamięci fiskalnej dalej użytkowane z możliwością sprzedaży na nowy podmiot.

 
 

Odczyt

Odczyt pamięci fiskalnej

Wymiana pamięci fiskalnej może zostać wykonana tylko po uprzednim sporządzeniu protokołu w obecności  urzędnika skarbowego zgodnie z par.7 ust. 8 Rozporządzenia Min. Finansów. Serwis importera Apollo KF może dokonać odpłatnie odczytu pamięci fiskalnej na zlecenie serwisu lokalnego lub użytkownika kasy(w przypadku braku serwisu lokalnego), po wypełnieniu i dostarczeniu odpowiedniego formularza. Apollo KF po wykonaniu odczytu wydaje dokument potwierdzający z załączeniem wydruków będących podstawą dla urzędu skarbowego do sporządzenia protokołu odczytu.

Wszelkich informacji może udzielić serwis bezpośrednio zajmujący się kasą lub ApolloKF patrz kontakt.

 
 

Gwarancja

Gwarancja na pamięć

Firma ApolloKF udziela 5 letniej gwarancji na wymienioną pamięć fiskalną. Gwarancji podlegają tylko uszkodzenia wynikające z wady fabrycznej bez wpływu czynników zewnętrznych. Warunki 5 letniej gwarancji wymagają dostarczenia urządzenia na wypadek uszkodzenia w pierwszym roku trwania gwarancji na koszt ApolloKF a po upływie roku na koszt zleceniodawcy.